Студентське життя – особливий період  для кожної молодої людини,яка  вирішила здобути професійну освіту .18 жовтня 2017 року факультет Агротехнологій та екології  ТДАТУ гостинно привітав хлопців та дівчат спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» Мелітопольського коледжу ТДАТУ. Для кожного з них наступає відповідальний період, коли молодь приймає рішення йти на виробництво АПК регіону, або продовжувати навчання в стінах ВНЗ. Тому, метою цього заходу було допомогти майбутнім абітурієнтам визначитись з майбутнім. Декан факультету АТЕ – Ірина Євгенівна Іванова,  розповіла про особливості навчання на факультеті. Відкрила  для гостей  сутність практичної складової спеціальності «Агрономія», що є спорідненою в межах спеціальності коледжу. Крім того було представлено всі спеціальності факультету та університету в цілому. Студентам коледжу було продемонстровано відеофільм про основні професії  представлені на факультеті. Інформаційним координатором профорієнтаційного сектору виступила асистент кафедри «Цивільна безпека» – Євтушенко Ганна Олександрівна. Провела екскурсію  по факультету з відвідуванням лабораторії моніторингу якості ґрунтів, добрив та рослин,а також по всім кафедрам факультету та теплицям – асистент кафедри «Рослинництво» Плехун Ірина Олександрівна. На завершальному етапі студентам  коледжу було продемонстровано лабораторну роботу по визначенню показників якості в зерні пшениці озимої. Про особливості студентського життя гостям розповіла представниця студентського самоврядування факультету –  Івова Наталія. Наприкінці ї зустрічі між студентами коледжу, їх куратором Андрущенко Олександром Миколайовичем та керівництвом факультету було отримано домовленість  про більш активне відвідування факультету АТЕ ТДАТУ. Хлопців та дівчат студентська рада факультету запросила на яскравий виховний  захід факультету «Дебют першокурсника».

Бажаємо  студентам великих успіхів  у навчанні та  усіх починаннях !

Голова ПОР сектору факультету АТЕ

Євтушенко Г