imageПрофесійний хайп (День  відкритих дверей) – це традиційний захід, у рамках якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до своєї освіти у Таврійському державному агротехнологічному університеті ім. Дмитра Моторного.

Майже 700 майбутніх абітурієнтів, їх батьки та вчителі, з Мелітополя та районів Запорізької і Херсонської області, завітали 19 жовтня до ТДАТУ ім. Дмитра Моторного на День відкритих дверей.  Професійний хайп розпочався з реєстрації гостей. Гостям університету в холі ЦКІД ТДАТУ було представлено майстер-класи всіх спеціальностей ЗВО. Об 11 годині відбулося урочисте відкриття заходу у актовому залі ЦКІД, гостей тепло привітав перший проректор, професор Скляр О.Г. З особливостями вступної кампанії – 2020 абітурієнтів ознайомив відповідальний секретар приймальної комісії – доцент І. О. Чижиков.  Молодь мала можливість дізнатися про факультети та напрямки, за якими здійснюється підготовка в університеті, закордонні практики та стажування, підготовчі курси. У рамках заходу абітурієнти та їх батьки спілкувалися з деканами, завідуючими кафедрами та провідними викладачами університету.

Захід був цікавим та насиченим! Кожен факультет для абітурієнтів підготували майстер-класи, ігри та фотозони. Кафедри факультету агротехнологій та екології дивували молодь своїми можливостями.

Кафедра рослинництва ім. В.В. Калитки, що готує агрономів, підготувала для гостей яскраву фотозону, де продемонстрували дивовижні можливості агрономії. У холі ЦКІД було представлено виставку-демонстрацію інноваційних аспектів спеціальності, проведено презентацію лабораторії моніторингу якості ґрунтів, рослин, добрив, води. Молодь ознайомили з особливостями вирощування культур в теплицях. І це лише маленька частина того, що містить в собі спеціальність АГРОНОМІЯ! Кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохімії  готує спеціалістів «Садівництво та виноградарство». Учасники професійного хайпу мали можливість продегустувати плоди яблук з власного саду університету, дізнатися про екзотичний огірок – Ангурія. Багато корисної інформації учасники дізналися про особливості вирощування лікарських рослин, що представленні на полігонах ТДАТУ ім. Дмитра Моторного. Бажаючі отримали сувеніри з запашними травами з заспокійливим ефектом згідно медичного призначення!

Від кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи було проведено майстер-клас з карамелізації яблук. Молодь мала можливість побачити врожай грибів – Глива звичайна, що отримали в мікробіологічній лабораторії. Студенти розповіли гостям про особливості навчання на спеціальностях «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа».

Кафедра цивільна безпека є провідною для інженерів з охорони праці. Ця професія є необхідною для всіх підприємств, установ та закладів. Партнером спеціальності на заході були представники рятувальної служби  м. Мелітополь, що продемонстрували роботу приладів, які необхідні у надзвичайних ситуаціях. Студенти у холі представляли елементи практичних робіт зі спеціальності «Цивільна безпека».

Спеціальності «Екологія», «Геодезія та землеустрій» кафедри геоекологія та землеустрій дивували екологічними  іграми, дистанційною лабораторією, геодезичними приладами, які використовуються на лабораторних та практичних заняттях.

У дворі університету були демонстраційні палатки,  де факультет АТЕ продемонстрував профорієнтаційний куточок, презентацію робітничої професії «Бджоляр» та дегустацію меду з власної пасіки ТДАТУ ім. Дмитра Моторного.

Після закінчення урочистої частини  гостям була запропонована  екскурсія університетом.

Під враженнями, втомлені але задоволенні школярі поїхали додому. До нових зустрічей!

Дякуємо керівництву університету за організацію заходу. Відділам освіти міста, районів та області, директорам, вчителям, батькам за сприяння у організації транспортних перевезень. Велику вдячність висловлюємо керівництву, науково-педагогічним  працівникам, студентом факультету АТЕ за підтримку в організації професійного хайпу. Бажаємо натхнення та успіхів!

За матеріалами:

декана факультета АТЕ доц. І.Є. Іванової,