Кожного року чудового зимового дня, 15 лютого, факультет економіки та бізнесу святкує свій День народження. У 2021 йому виповнилося 28 років.

Факультету є чим пишатися. За свою історію факультет випустив чимало фахівців різних економічних напрямків: економістів, обліковців, фінансистів, маркетологів та менеджерів, які знайшли своє місце на різноманітних підприємствах, організаціях та установах не тільки нашої країни, а й за кордоном. Переважна більшість з них стала успішними керівниками та провідними спеціалістами.

Висококваліфікований професорсько-викладацький склад факультету кожного дня передає свої знання здобувачам вищої освіти зі восьми спеціальностей. Але головна гордість факультету – це студенти. За результатами минулого навчального року 97 здобувачів вищої освіти стали відмінниками навчання.

Факультет пишається своїми активістами, спортсменами, науковцями, художниками, співаками, танцівниками, журналістами й цей перелік можна продовжувати.

Цього року умови карантину не дозволили провести масовий урочистий захід. Але все ж таки на честь свята були нагороджені грамотами та медалями кращі студенти факультету за різними напрямками: наука, спорт, суспільна діяльність, активна участь у житті факультету.

Свої нагороди отримали студенти кожної спеціальності, що за результатами минулого навчального року отримали найвищий рейтинговий бал за результатами навчання.

Мабуть знаменним є те, що День народження факультету припадає на день, коли, за народним повір’ям, відбувається «боротьба» зими з весною. Адже життя факультету – це постійний рух уперед! Боротьба нового зі старим, постійне зародження та опанування нових способів навчання та здійснення наукової діяльності. А студентська рада успішно засвоює нові прийоми проведення поза навчальних заходів за умов пандемії короновірусу.

Також факультет святкує свій День народження на хвилі свята усіх закоханих, бо любов до факультету є невід’ємною частиною життя кожного співробітника та студента!

Тому студентською радою була організована яскрава фотозона, що поєднала святкування Дня народження та Дня св. Валентина. Біля фотозони можна було не лише сфотографуватись, а й виграти солодкі призи. Представники студентської ради проводили міні-вікторину, що складалась з питань про економіку та кохання. А за правильні відповіді учасники отримували печиво у формі сердечок.

Вітаємо факультет економіки та бізнесу із Днем народження! Бажаємо йому нових звершень та процвітання!

Олена Васильченко,
заступник декана факультету економіки та бізнесу з ОВР
та студентська рада ФЕБ