Цього року до Нової Каховки весна принесла не лише тепло, а й душевну пісню, чаруючий танок, щире слово.

18 травня у стінах ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» пройшов обласний етап всеукраїнського фестивалю колективів художньої творчості аграрних вищих навчальних закладів «Софіївські зорі – 2017».

«Хто співає, той щасливий». Саме цей вислів видатного українського композитора та громадського діяча Порфирія Демуцького став девізом цього конкурсу, який було започатковано у далекому 2001 році.

На святковому дійстві зібрались десятки яскравих особистостей, що живуть і дихають творчістю нашого рідного краю.

Свою конкурсну програму представили:
Художній колектив Каховського державного агротехнічного коледжу.
Колектив Херсонського морехідного училища рибної промисловості.
Колектив Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету.

Оцінювало роботу конкурсантів високопрофесійне журі:
1. Голова журі – Костенко Вікторія Олександрівна – спеціаліст виховної та позашкільної освіти Новокаховського відділу освіти.
2. Липка Світлана Василівна – керівник народного хореографічного колективу «Любисток» будинку дитячої творчості.
3. Іванова Віра Миколаївна – викладач по класу фортепіано дитячої музичної школи.
4. Шевелєва Ніна Олексіївна – керівник хорової капели палацу культури.
5. Старостенко Віктор Дмитрович – режисер народного драматичного театру.

Гостями фестивалю стали студенти Петрівського державного аграрного технікуму та Бобринецького технікуму ім. В. Порика БНАУ.

Майстерність учасників святкового дійства «Софіївські зорі-2017» журі оцінило наступним чином:

1. Отримали дипломи І ступеню:
– Студентський театр під керівництвом заступника директора з виховної роботи Потапової Надії, ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ».
– За вокальну майстерність – вокальний колектив «Віночок», керівник гуртка Усачова Л. А., ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ»; вокальний колектив викладачів «Дніпряночка», ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ»; Литвишко Северин, студент Херсонського морехідного училища рибної промисловості; Савченко Анна, студентка Каховського державного агротехнічного коледжу. Художній керівник – Богаченко Микола.

2. Отримали дипломи ІІ ступеню:
– За вокальну майстерність – Воробйова Дарія, студентка ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ»; керівник вокального гуртка Усачова Людмила ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ»; Уваркіна Світлана, викладач Херсонського морехідного училища рибної промисловості; Таран Олександр, студент Каховського державного агротехнічного коледжу; тріо виконавців (Таран Олександр, Сокирко Світлана, Савченко Анна) Каховського державного агротехнічного коледжу. Художній керівник – Богаченко Микола.

3. Отримали дипломи ІІІ ступеню:
– За художнє читання – Борисовець Таміла, студентка Каховського державного агротехнічного коледжу, художній керівник – Богаченко Олена.
– За вокальну майстерність – Гроза Анастасія, студентка Каховського державного агротехнічного коледжу; ансамбль (Таран Олександр, Гроза Анастасія, сокирко Світлана, Савченко Анна) Каховського державного агротехнічного коледжу, художній керівник – Богаченко Микола.
– Танцювальний колектив «Надія», художній керівник Галамай Тетяна, студентка Каховського державного агротехнічного коледжу.

Кропітка робота художніх керівників, численні репетиції у власних залах, а то і вдома не були марними. Учасники просто зачарували шановне журі та глядачів своєю майстерністю і блискучим талантом.

Тайлакова Олена, голова циклової комісії кураторів