Здобувачі вищої освіти ТДАТУ – учасники фінального етапу ХІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

05 лютого 2022 року в Науковому ліцеї комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради відбувся фінальний етап ХІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Метою конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. Захід об’єднав тих, хто любить Україну, хто шанує творчість відомого всьому світу геніального митця – Тараса Шевченка.

Участь у фінальному етапі Конкурсу взяли кращі знавці української мови та літератури, серед яких були учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів вищої освіти усіх форм власності відповідно до гуманітарного та технічного профілів навчання, серед яких були здобувачі вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Загальна кількість учасників фінального етапу Конкурсу – 30 здобувачів.

Відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної держадміністрації 31 від 25.01.2022 року переможці обласного етапу нагороджуються грамотами та запрошені до фінального етапу.

Перед початком Конкурсу фінального етапу переможцям обласного етапу ХІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді імені Тараса Шевченка було вручено грамоти за перемогу.

• Артур Резниченко, І курс (негуманітарний профіль) посів почесне І місце.
  • Аріана Коротиш , І курс (гуманітарний профіль) отримала ІІІ місце.

Усіх учасників фінального етапу Конкурсу привітали проректор КЗ «ЗОІППО», доктор педагогічних наук, професор Олена Варецька, завідувач кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук, доцент Галина Корицька, а також директор наукового ліцею кандидат педагогічних наук Олена Казаннікова.

Учасникам фінального етапу Конкурсу було зачитано привітання Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлета, Уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня. Оргкомітет побажав усім конкурсантам творчого натхнення, успіхів та впевненості у власних силах.

Тож і ми приєднуємося до вітань та бажаємо нашим здобувачам нових творчих здобутків та перемог!

Щиро дякуємо адміністрації Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за підтримку та сприяння у розвитку та популяризації українського слова.

Тетяна Шарова,
професор кафедри суспільногуманітарних наук