У Харкові відбулися зональні змагання Всеукраїнської спартакіади з міні-футболу серед студентів аграрних ЗВО I-II рівнів акредитації.

Змагання проходили в запеклій боротьбі за кожний метр майданчика. Наші футболісти проявили велику майстерність бажання бути кращими. В першій грі проти господарів, багаторазових чемпіонів зональних змагань – харківських футболістів, наша команда одержала блискучу перемогу з рахунком 8:2.

У другій грі наші збірники також впевнено перемогли команду студентів Старобільського коледжу Луганської області з рахунком 9:3.

За підсумками змагань команда ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» посіла перше місце і здобула путівку до фіналу серед шести найсильніших команд України серед студентів аграрних вузів I-II рівня акредитації.

Фінальні змагання відбудуться в м. Белгород-Дністровському 18-20 червня.

Успіх відбувся завдяки самовіддачі, дружності футболістів  на майданчику  та кропіткої роботі в тренувальному процесі.   Перемогу здобули студенти:  О. Омельченко, В. Черкашин, М. Васильченко, М. Бас, Д. Ільченко Р. Янаков, В. Величко, О. Воробйов. До змагань футболістів підготував Тренер – викладач фізичного виховання Ю.В. Ярмошенко

За матеріалами сайту ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ»