Наукова студентська робота охоплює майже всі основні форми навчальної роботи й передбачає активну участь студентів в їх здійсненні, спрямовує студентів на творче вирішення актуальних наукових завдань. Початком наукової роботи студента закладу вищої освіти є студентський науковий гурток, де він набуває перший досвід дослідницької, аналітичної, творчої роботи.

На засіданнях студентського наукового гуртка обговорюються результати досліджень, проведених студентами та обговорюються проблеми, які викликають певний інтерес серед студентів як об’єкти наукових досліджень. В рамках цього приймаються рішення про нові напрямки в дослідженнях.

Згідно з затвердженим на поточний навчальний рік планом роботи наукового гуртка “Наука і спорт”, 13 жовтня під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання і спорту Мілаєва О.І. відбулось чергове засідання гуртка. Засідання відбулось на стадіоні “Спартак” імені Олега Олексенка. Про результати роботи гуртка студенти інформують своїх однокурсників та розпочали під керівництвом старшого викладача кафедри написання наукових статей та тез.

Старший викладач Олексій Нестеров