фото петиція

Кафедра фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного звертається до усіх цінувачів спорту та фізичної культури (тренерів, викладачів фізичної культури та фізичного виховання, спортсменів та аматорів спорту, шанувальників та вболівальників різноманітних видів спорту і просто небайдужих людей) з проханням підтримати електронну петицію до Президента України №22/096178-еп “Дозволити роботу спортивних клубів та фітнес-клубів”. Залишилось 90 днів, і на цей час її вже підписали 1856 осіб. Кожен голос надзвичайно важливий! Нагадуємо, аби електронне звернення розглянули в Адміністрації президента, воно має зібрати щонайменше 25 тисяч підписів.

Спорт і регулярний рух важливі для нашого здоров’я та імунної системи, яка в такі часи має бути особливо напоготові. Адже люди з міцним імунітетом у випадку зараження коронавірусом мають значно вищі шанси на м’яке протікання хвороби Covid-19. Саме про це й ідеться: спорт може допомогти побороти коронавірус. Всесвітня організація охорони здоров’я загалом рекомендує займатися спортом на витривалість 150, а краще 300 хвилин на тиждень. Спорт необхідний для профілактики сердечно-судинних захворювань, діабету, високого тиску або депресії.
Долучайтесь до підписання цієї петиції за наступним посиланням – ВИ НАМ КРАЙНЄ НЕОБХІДНІ В ЦЬОМУ ПИТАННІ!!!

Разом до перемоги!

Старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Нестеров О.С.