1

27 лютого у місті Мелітополі пройшла чергова конференція Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату (ФНАУПК) та суддівський семінар під головуванням віцепрезиденту цієї Федерації, майстра спорту України міжнародного класу з богатирського багатоборства, завідувача кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Валерія Газаєва.
Серед присутніх делегатів були одні з найсильніших атлетів України та найдосвідченіші судді богатирського багатоборства: Васюк Ганна (м. Харків), Міхеєв Віталій (м. Київ), Пиндус Володимир (м. Івано-Франківськ), Блінов Іван (м. Запоріжжя), Борис Олексій (м. Херсон), Дзюба Роман (м. Мелітополь), Старченко Володимир (м. Мелітополь), Полєщук Денис (м. Мелітополь), Айвазов Андрій (м. Мелітополь), Газаєв Валерій (м. Мелітополь) та  голова пресслужби ФНАУПК Проскурін Олександр (м. Запоріжжя).
На засідання були винесені наступні питання:
  • доповідь віцепрезидента Газаєва В. про діяльність Федерації за минулі п‘ять років (2016-2020 рр.);
  • обговорення рейтингу та зайнятих в ньому місць обласними осередками у 2019-2020 рр.;
  • обговорення календарного плану, перспектив та завдань перед активом Федерації у 2021 році;
  • доповіді керівників обласних осередків Пиндуса В., Васюк Г., Газаєва В. про діяльність, успіхи, проблеми у свої обласних структурних підрозділах;
  • суддівський семінар, обговорення змін та доповнень в правилах з богатирського багатоборства;
  • вручення посвідчень рефері II Всеукраїнської категорії делегатам конференції.
  • святкова вечеря.
Всім делегатам конференції було безплатно надано проживання в готелі, дворазове харчування, суддівська форма та залікові книжки рефері.
За словами Валерія Газаєва, не дивлячись на відсутність генерального спонсора, проблем з організацією та проведенням змагань у зв‘язку з карантинними обмеженнями та катастрофічним браком фінансів, Федерація працює, розвивається і буде розвиватися. Змагання будуть проводитись, члени Національної збірної будуть брати участь на світових та Європейських форумах в Україні й за кордоном, спортивні звання будуть присвоюватись, нові вправи та обладнання міжнародного стандарту – додаватись у програму національних чемпіонатів, рекорди України та світу – встановлюватись.
Також він запросив всіх небайдужих приєднатися до Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату (перейти за посиланням). Разом ми СИЛА! Україна ЄДИНА!
Валерій Газаєв,
завідувач кафедри фізичного виховання і спорту