“Щоденник самоконтролю студента” (завантажити за посиланням) – заповнюється кожним студентом на початку ПМК №2, а в кінці висилається на електрону поштову скриньку кафедри фізичного виховання і спорту – fvs@tsatu.edu.ua (в темі листа зазначити ПІБ студента, групу та ПІБ ведучого викладача).

Тест №1. ДІАГНОСТИКА АНТРОПОМЕТРИЧНИХ ДАНИХЗвантажити за посиланням.

Тест №2ІНДЕКС РУХЛИВОСТІ ХРЕБТА. Інструкцію до проведення тесту завантажити за посиланням.

Тест №3. ФУНКЦІОНАЛЬНА ПРОБА РУФ’Є. Інструкцію до проведення тесту читати за посиланням.

Тест №4. АДАПТАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЛЮДИНИІнструкцію до проведення тесту читати за посиланням.

Тест №5. ІНДЕКС МАСИ ТІЛАІнструкцію до проведення тесту читати за посиланням.

Тест №6. РОЗРАХУНОК СПОЖИВАННЯ КАЛОРІЙ. Інструкцію до проведення тесту читати за посиланням.

Тест №7. ПРОБИ ІЗ ЗАТРИМКОЮ ДИХАННЯІнструкцію до проведення тесту читати за посиланням.