130 червня 2020 року на черговому засіданні Вченої ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася визначна подія в історії кафедри фізичного виховання і спорту – вперше Почесну грамоту Запорізької обласної ради з рук ректора нашого навчального закладу КЮРЧЕВА ВОЛОДИМИРА МИКОЛАЙОВИЧА отримав завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ГАЗАЄВ ВАЛЕРІЙ НОДАРОВИЧ з нагоди Міжнародного Дня спорту, який весь світ відзначав 6 квітня цього року. На жаль, карантин вніс свої зміни, але, як то кажуть, нагорода знайшла свого героя – два місяці по тому. Як зазначається в грамоті, ГАЗАЄВ ВАЛЕРІЙ нагороджується за сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, вагомий особистий внесок у розвиток освіти й спорту.

Кафедра фізичного виховання і спорту ТДАТУ імені Дмитра Моторного щиро вітає ГАЗАЄВА ВАЛЕРІЯ з отриманням чергової нагороди на ниві спортивної та педагогічної діяльності! Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя та подальшої творчої наснаги та успіхів у всіх починаннях! Ми пишаємося та гордимося Вами! Разом – до перемоги!

Старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Нестеров О.С.