21 січня 2020 року відбулося перше засідання експертної комісії з визначення кандидатів на призначення стипендії Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді нашого міста, яка була введена з метою підтримки талановитих молодих громадян, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти міста і спрямована на стимулювання молодих людей на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі й спорту, творчих досягнень в науково-дослідній, громадській та волонтерській діяльності. Стипендії виплачуватимуться з січня по травень 2020 року. Три студенти нашого університету вибороли в різних номінаціях звання найкращих.

Досить приємно, що в номінації “Спорт вищих досягнень” переможцем став студент IV курсу факультету агротехнологій та екології (41 Агрономія), майстер спорту України з флорболу НІКУЛІН ОЛЕКСАНДР.
Олександр з 2011 року регулярно займається у секції флорболу на базі флорбольного клубу “Скала” (Мелітополь). У 2013 р. став півфіналістом чемпіонату України серед юніорських команд до 13 років, у 2014 р. – бронзовим призером чемпіонату України серед юніорських команд до 14 років.

У 2015-2016 рр. Олександр вперше отримав титул чемпіона України та срібного призера чемпіонату України по флорболу серед юніорських команд до 16 років. У 2016-2018 роках він поповнив скарбничку своїх спортивних досягнень черговими титулами чемпіона України серед команд чоловічої Вищої флорбольної ліги у складі команди “Скала” та переможця Кубку України з флорболу (2015, 2016 та 2018 рр.).

У 2017 році Олександр отримав звання майстра спорту України з флорболу, ввійшов до складу юнацької збірної України до 19 років (U19) та став срібним призером Euro Floorball Challenge (Флорбольна Ліга Європи) у складі команди “Скала”. З 2018 року входить до складу чоловічої Національної збірної України з флорболу. У лютому 2020 року у м. Фредеріксгавн (Данія) Олександр Нікулін у складі Національної збірної представлятиме честь нашого університету, міста та країни на Кваліфікаційному турнірі до Чемпіонату світу з флорболу 2020 року.

З 2018 року і до сьогодні Олександр Нікулін виконує функції тренера-асистента дитячо-юнацьких та жіночих команд флорбольного клубу “Скала” на волонтерських засадах.

Кафедра фізичного виховання і спорту вітає Нікуліна Олександра з переконливою перемогою та бажає непереможного спортивного духу, нових досягнень на ниві спорту і блискучих перемог на славу нашого рідного університету, Запорізького краю та нашої держави! Ще раз дякуємо!

Старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Нестеров О.С.