Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб ТДАТУ щиро вітає старшого викладача, заслуженого тренера України Абдуллаєва Алтая Карам огли з почесною нагородою – отриманням Подяки за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток дитяче-юнацького спорту в місті Мелітополі, підготовку спортсменів високого класу та з нагоди випуску 2020-2021 навчального року від Управління фізичної культури та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області, чергової відзнаки його професіональної діяльності у сфері фізичного виховання і професійного спорту.

Прийміть щиросердечні вітання від усього педагогічного колективу нашої кафедри! Ми пишаємось Вашим професіоналізмом та бажаємо найголовнішого – міцного здоров’я, успіхів, натхнення у роботі, яскравого професійного шляху в майбутньому та щастя у житті особистому! Нехай Вам завжди та в усьому посміхається доля та шле Вам добро на довгі роки! Незгасимого Вам оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й тренерських пошуках. Нехай Ваша невичерпна енергія, багаторічний досвід, творча наснага, інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо всього нашого університету, міста Мелітополя, Запорізького краю та України!

Ще більше Вам успіхів і перемог в педагогічній та тренерській діяльності, плідної праці та нових звершень!

Олексій Нестеров,
старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту