Сьогодні своє 33-річчя відзначає завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного ВАЛЕРІЙ НОДАРОВИЧ ГАЗАЄВ. Як здорово, що Ви є, – справжній друг і доброзичливий педагог, надійна і добросердна, чесна і порядна людина, ерудований і цікавий співрозмовник. Сердечно дякуємо Вам за те, що відкриваєте перспективи й поступально рухаєте нашу невгамовну кафедру вперед.

Кафедра фізичного виховання і спорту разом зі спортивним клубом ТДАТУ вітає ВАЛЕРІЯ ГАЗАЄВА і від щирого серця бажає міцного здоров’я, особистого щастя, подальшого професійного успіху, довголіття і якомога більше позитивних емоцій!

Нехай кожен день Вашого життя буде наповнений оптимізмом, свіжими ідеями та цікавими зустрічами. Нехай накопичений досвід і мудрість допоможуть досягти Вам нових висот! Нехай здійсняться Ваші найпотаємніші бажання і прагнення, збережеться все хороше, що є у Вашому житті й примножуються миті радості та любові. Наполегливості й терпіння у вирішенні щоденних завдань! Ми завжди з вами!

Олексій Нестеров,
старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту