Сього1дні, 6 червня 2021 року, відзначає свій День народження наша колега, чудова людина – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту, тренер спортивного клубу ТДАТУ з фітнесу та аеробіки ВЕРХОВСЬКА МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА.

Ваша успішна науково-педагогічна діяльність нерозривно пов’язана з Таврійським ДАТУ, в якому Ви пройшли шлях від викладача кафедри до кандидата педагогічних наук. У стінах рідного навчального закладу Ви повною мірою змогли реалізувати свій особистісний та творчий потенціал. Ви користуєтеся заслуженим авторитетом в нашому колективі як відповідальний, компетентний, досвідчений педагог. Наполегливість, висока самовіддача і постійний пошук ефективних шляхів вирішення поставлених завдань допомагають Вам у діяльності, спрямованій на формування майбутнього фахівця. Ви – мудра викладачка,  цілісна, чуйна, комунікабельна, творча особистість, яку впродовж багатьох років поважають і по поради якої звертаються колеги, вдячні студенти ТДАТУ.

Вельмишановна пані Марина Володимирівна, вся кафедра фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного разом зі спортивним клубом ТДАТУ в цей святковий день від щирого серця вітає Вас з Днем народження та висловлює Вам свою глибоку вдячність і любов! Залишайтесь завжди такою ж працьовитою, розважливою і позитивною будь-що.

Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії для майбутніх приголомшливих звершень! А підтримкою і натхненням для Вас будуть близькі люди, розуміння й допомога однодумців. Нехай спортивні досягнення на тренерській ниві тільки примножуються, а здоров’я завжди буде міцним!

Ми глибоко цінуємо і поважаємо Ваш професіоналізм, активність і відданість викладацькій професії. Ваша праця заслуговує найвищої оцінки, істинного визнання і глибокої поваги. Бажаємо високих польотів і успіхів в роботі, благополуччя і щастя в сімейному колі, чудового настрою і вдячних студентів, радісних зустрічей і приємних сюрпризів для душі.

Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай рідні завжди оточують вас любов’ю та розумінням, а колеги – повагою.

Ми впевнені, Ваш високий професіоналізм, відданість справі й цілеспрямованість будуть ще довго служити нашому університету і стануть основою для Ваших нових творчих звершень!3

Марина Володимирівна, для Вас сьогодні від нас тільки троянди, усмішки, поцілунки та  привітання!

Нехай квіти дарують пахощі, кожен сонячний промінчик зігріває серце, а кожна новина радує душу! Позитиву Вам, оптимізму, світла, сонця! Ти у нас найдобріша, найкраща, чудова, залишайся завжди такою, ми тебе дуже любимо!

Хай втілюються у життя бажання.
Черговий рік – це лиш фрагмент життя,
Черговий кадр у цім чарівнім світі.
Хай в цьому кадрі буде більше світла,
А тіні всі хай кануть в небуття.
А весни будуть світлі, легкокрилі
І кожен день усмішкою радіє,
А доля подарує зорепад.

З повагою Олексій Нестеров,