Увага! Звіти щодо виконання практичного заняття з фізичного виховання, а саме відповіді на тест, присилати до кінця поточного тижня на електрону поштову адресу свого викладача.

Не забувайте, під час практичного заняття з дисципліни “Фізичне виховання” кожен студент повинен знаходитись на Освітньому порталі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за розкладом занять I семестру 2022-2023 навчального року. А в сусідній вкладці вашого браузера можна проходити практичне заняття на порталі або нашому сайті. Система буде відслідковувати ваше знаходження або відсутність на практичному занятті, а викладачі будуть це відмічати у своїх робочих електронних журналах.

1. ТЕОРЕТИКО-ПРАКТИЧНА РОБОТА ПО ВИВЧЕННЮ СВОГО ФІЗИЧНОГО І ФУНКЦІОНАЛЬНОГО СТАНУ (виконання щотижня запропонованого тесту. Ціль – навчити студентів самообстеженню/самоаналізу свого стану, на основі отриманих відомостей – робити висновок про рівень свого здоров’я і вже на основі цього ставити для самого себе завдання щодо поліпшення фізичних якостей, функціонуванню дихальної, серцево-судинної системи.

Мета дисципліни “Фізичне виховання” в закладі вищої освіти – підготовка гармонійно розвинених, висококваліфікованих спеціалістів.

Для досягнення мети фізичного виховання студентів передбачається вирішення наступних завдань:

  • збереження та зміцнення здоров’я студентів, сприяння правильному формуванню і всебічному розвитку організму, підтримання високої працездатності протягом всього періоду навчання;
  • виховання у студентів високих моральних, вольових, фізичних і психомоторних якостей;
  • забезпечення професійно-прикладної фізичної підготовки студентів з врахуванням особливостей майбутньої трудової діяльності;
  • здобуття студентами необхідних знань по основах теорії, методики й організації фізичного виховання і спортивного тренування, валеології, основам здоров’я, підготовку студентів до роботи громадськими  інструкторами та суддями по спорту;
  • удосконалення спортивної майстерності студентів-спортсменів.

ТЕСТ 2-го тижня “ІНДЕКС РУХЛИВОСТІ ХРЕБТА” (висилається на електрону скриньку викладача протягом поточного тижня) – інструкцію по проведенню тесту (скачати за посиланням)

2. РОБОТА НАД РЕФЕРАТОМ. Студенти, звільнені від занять фізичним вихованням за станом свого здоров’я, беруть одну з тем, які можна взяти на сайті кафедри в розділі “Дистанційне навчання з дисципліни “Фізичне виховання”, підрозділ “Теми для рефератів з дисципліни “Фізичне виховання”. Або саме тут:

Для підвищення загальної кількості балів з дисципліни “Фізичне виховання” – написання реферату з дисципліни (обов’язково).

Пам’ятка оформлення рефератів