image-0-02-05-1579ff2f275d8e5f4fc97bbbf14a1e5d1ba0f6a710f833738922e34321e7733f-VКожен у своєму житті мріє мати достатній рівень матеріального забезпечення, бути фінансово незалежним та можливо відкрити власний прибутковий бізнес.

Сучасний фінансовий світ пропонує безліч різних інструментів за допомогою яких можна грамотно керувати власними ресурсами, накопичувати капітал, заробляти пасивні доходи тощо.

Як працюють фінансові інструменти? Які особливості мають? Як обрати для себе найвигідніший та безпечний?

Відповіді на ці питання спробували знайти школярі міста разом з викладачами кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» Таврійського державного агротехнологічного університету на тижні Global Money Week – 2019.

У цьому році активну участь у просвітницькій акції прийняли 8 загальноосвітніх навчальних закладів міста: Ліцей № 5, ліцей № 10, ліцей № 9, ліцей «Творчість», ЗОШ № 1, ЗОШ № 13, ЗОШ № 23 та ЗОШ № 25.

Учні випускних класів із зацікавленістю обговорювали питання, що стосуються заощаджень, відносин з банками та страховими компаніями, висловлювались з приводу сплати податків, формування державного бюджету та інших фінансових питань.

У підсумку всі погодились з тим, що «фінансова грамотність» дуже важлива для кожної людини, незалежно від віку, статусу, посади та сфери працевлаштування.

Також, кафедрою був організований брейн-ринг для студентів економічних спеціальностей та коледжів ТДАТУ, які змагалися за звання найерудованіших у фінансовій сфері. Студенти кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали Мелітопольський міський краєзнавчий музей для того аби більше дізнатися про історію та еволюцію грошей.

9 квітня 2019 року оголошено найкреативніших та найактивніших учасників Всесвітнього тижня грошей в Україні.

Таврійський державний агротехнологічний університет увійшов до «ТОП-10 найактивніших закладів вищої освіти під час Global Money Week Ukraine -2019 в регіонах України». Відбір учасників Global Money Week 2019 до ТОП-10 найактивніших закладів вищої освіти здійснювався організаторами за критеріями: активність у соцмережах; релізи на сайтах; креатив та подача матеріалів; кількість залучених людей під час усіх заходів.

ТОП-10 найактивніших закладів вищої освіти під час Global Money Week Ukraine 2019 в регіонах України:

1. Тернопіль – Тернопільський національний економічний університет;
  2. Суми – Сумський державний університет;
  3. Львів – Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»;
  4. Мелітополь – Таврійський державний агротехнологічний університет;
  5. Черкаси – Черкаський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»;
  6. Чернігів – Чернігівський національний технологічний університет;
  7. Кривий Ріг – Криворізький національний університет;
  8. Львів – Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького;
  9. Харків – Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»;
  10. Луганськ – Cхідноукраїнський національний університет ім. В. Даля.

За матеріалами: кафедра «Фінанси, банківська справа та страхування»