Ви вже давно мрієте щось змінити у власному місті та зробити життєвий простір для жителів більш комфортним? До того ж у Вас вже існують ідеї для власних проектів або Ви вже навіть брали участь в екологічних та суспільно-громадських ініціативах?

На нашому п’ятиденному воркшопі Ви дізнаєтеся, як втілити власні ідеї у реальність та самостійно реалізовувати проекти.
У деталях це означає:

• обмін досвідом щодо особливо важливої ролі суспільно-громадської діяльності на сьогодні;
  • екологічна свідомість сучасних поколінь;
  • детальний аналіз тематики «сталого розвитку» на прикладі конкретних сучасних проектів із Німеччини та України;
  • розвиток позитивного бачення свого міста, регіону, мікрорайону;
  • розробка ідей по темам: мобільність, харчування, енергія, ресурси;
  • проектний менеджмент: управління часом, командна робота, управління фінансами, пошук учасників проекту, робота з громадськістю;
  • «фандрейзинг»: методи пошуку спонсорів та робота із соціальними медіа;
  • майстерня проектних ідей: розвиток власних проектних ідей з подальшою консультацією експертів.

Таким чином, на воркшопі Ви отримаєте базові знання та перші імпульси для створення уявлення про те, які проекти та як вони можуть бути реалізовані у власному місті або селі. Після цього Ви матимете півтора місяці часу, щоб сформувати команду на місці та розробити план проекту, включаючи фінансову складову. Автори найкращих проектних планів будуть запрошені на початку квітня на підсумково-оціночний захід та на конференцію з важливими партнерами Goethe-Institut. На конференції Ви отримаєте можливість представити власні проекти та познайомитися із потенційними спонсорами Ваших проектів.

Керівник проекту – Юліан Грьогер, Берлін.

Усі витрати на проїзд, харчування та проживання на період проведення усіх заходів бере на себе Goethe-Institut.

Умови участі у воркшопі

• Ви є активним учасником суспільного життя Вашого міста або села;
  • у Вас вже є власні ідеї, як можна покращити своє оточення та залучити до цього місцевих жителів;
  • Ви є повнолітньою особою або можете знайти повнолітню супроводжуючу особу на період проведення воркшопу (постійна присутність супроводжуючої особи на воркшопі є обов’язковою!);
  • Ви володієте німецькою мовою щонайменше на рівні В1 АБО німецькою мовою на рівні А2 та англійською щонайменше на рівні В1;
  • Ви зацікавлені після воркшопу розроблювати власні проекти у своєму місті або селі та реалізовувати їх у співпраці з іншими місцевими комерційними організаціями та/або державними установами;

Ви готові брати участь у всіх частинах п’ятиденного воркшопу.
Якщо у Вас є бажання разом з нами спланувати стратегії покращення Вашого міста або села, надсилайте, будь ласка, до 26 січня 2016 р. повністю заповнений формуляр та короткий мотиваційний лист (щонайменше 300 слів німецькою або українською мовою) на Marina.Poliakova@kiew.goethe.org
У мотиваційному листі обґрунтуйте, будь ласка, Вашу участь у воркшопі, опишіть свої ідеї щодо змін у Вашому місті або селі та/або свій досвід участі в екологічних та суспільно-громадських проектах.

Представникам німецької спільноти в Україні або молодим людям, які активно співпрацюють із центрами німецької культури, буде надана перевага під час відбору учасників проекту.

Із нетерпінням чекаємо на співпрацю з Вами у перспективних молодіжних проектах!