Vegetables_001_1

Викладачі кафедри Плодоовочівництва, виноградарства та біохімії та студенти спеціальностей «Садівництво та виноградарство» і «Агрономія» прийняли активну участь у конференції «Прибуткове овочівництво. Чи можна заробити більше із еко-технологіями?» яка відбулася 9 листопада 2018 року.

Конференція була організонана інформаційно-консультаційним центром «Агро-Таврія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва, GEF Small Grants Programme, Таврійським державним агротехнологічним університетом .

Від університету з доповіддю на тему «Органічне садівництво, практичні поради захисту рослин на прикладі черешневого саду» виступила к.с.г.н., доцент кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії Герасько Т.В.

Доповіді спікерів з питань екологічного вирощування овочевих та плодових рослин, які культивуються в Україні і мають великий попит на споживчому ринку і є привабливими для бізнесу відкритого і закритого ґрунту викликали жваве обговорення.

Вважаємо, що присутні викладачі кафедри: к.с.г.н. Колесніков М.О., к.с.г.н. Нінова Г.В., к.б.н. Пащенко Ю.П., к.с.г.н. Алєксєєва О.М. та інші отримали можливість почути нову та цікаву інформацію, яку обов’язково будуть впроваджувати на заняттях з нашими майбутніми фахівцями аграріями.

IMG_20181109_104219 IMG_20181109_112431 IMG_20181109_133019 IMG_20181109_100930