На кафедрі Плодоовочівництва, виноградарства та біохімії 3 квітня 2018 р. пройшла VI Всеукраїнська науково-практична конференція магістрів і студентів Таврійського державного агротехнологічного університету за підсумками наукових досліджень у 2017 році. В ній взяли участь як студенти ТДАТУ, так і гості з інших навчальних закладів. Конференцію відкрили зав. кафедри к.с.-г.н.,доц. Колесніков М.О. та голова наукового сектору кафедри ПОВБХ к.с.-г.н., доц. Розова Л.В.

Доповідачі докладно розповіли про проблематику обраних ними тем, а також цілі і завдання, яких вони прагнули досягнути у своїх роботах, переконливо доповіли про актуальність проведених досліджень та свій внесок в розробку та удосконалення технологій вирощування сільськогосподарських культур в Умовах Південного Степу України.

Учасники та гості конференції ставили запитання, які виникали під час презентацій, та отримували на них детальні роз’яснення та відповіді.

За результатами проведеної конференції було ухвалено заохотити за активну участь в науково-дослідній роботі та за кращу презентацію доповіді студента 11МБАг Зуйченка Владислава з темою « Удосконалення способів вирощування саджанців черешні» та студенку 31Аг Міцковську Катерину – «Диференціація і морозостійкість генеративних бруньок по довжині пагонів різних сортів персика».

Дякуємо усім, хто приймав активну участь в підготовці та проведені конференції та бажаємо натхнення та успіху у подальших наукових дослідженнях.

Матеріал підготувала

асистент каф. ПОВБХ Капінос М.В.

20180403_135452