Викладачі кафедри ПВБ в період з 16.03 по 03.04 2020 р. проходили стажування в ТОВ ВКФ “Мелітопольська черешня”. Метою данного стажування було отримання звязків з виробничими підприємствами, ознайомлення з інноваційними технологіями у сучасному виробництві, огляд майбутніх баз для практичної підготовки студентів та наукової роботи, а також вдосконалення практичних навиків викладачів з викладаємих дисциплін.Згідно плану стажування було проведено  знайомство з адміністративною  структурою с.-г. угідь ,інноваційними технологіями вирощування багаторічних культур; способами зберігання продукції, технікою безпеки в господарстві та технологією захисту с.-г. культур. Знання, отримані під час стажування, є великим досвідом по впровадженню новітніх сучасних технологій вирощування плодових, ягідних культур та винограду у практичне виробництво. Практичні навики, отрамані викладачами під час стажування з допоміжних прийомів обрізки, конструкцій насаджень, мінеральному живленню, методами та способами захисту рослин та ін. є важливими надбаннями при викладнні дисциплін за спеціальністю Садівництво і виноградарство та Агрономія.

viber image viber image

viber image1 viber image2

viber image4 viber image8viber image 2

Підготувала асистент каф.ПВБ Капінос М.В.