Викладачі кафедри ПОВБХ та студенти наукових гуртків прийняли активну учать у Міжнародній науково-практичній конференції «Вплив змін клімату на онтогенез рослин», яка відбулася 3-5 жовтня 2018 р. на базі Миколаївського національного аграрного університету за підтримки  Благодійного Фонду ЛАСКА в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). Від кафедри Плодоовочівництва, виноградарства та біохімії було підготовлено 8 доповідей за результатами проведених наукових досліджень. На секційному засіданні виступила студентка 31 групи спеціальності “Агрономія” Злоєдова Анастасія з темою: «Водний режим листків черешні за органічної технології вирощування в умовах Південного Степу України» (науковий керівник к.с.-г.н., доцент кафедри ПОВБХ Герасько Т.В.) По завершенню конференції всі учасники отримали сертифікати та пам’ятні подарунки.

.IMG_20181003_124042