Викладачі кафедри вищої математики і фізики продовжують співпрацювати з відділеннями Малої академії наук України фізико-математичного і технічного профілю.

04 листопада д.п.н., професор, завідувач кафедри Наталя Сосницька була запрошена спікером обласного семінару-практикуму керівників науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України фізико-математичного і технічного профілю (відділення математики, фізики та астрономії, комп’ютерних наук, технічних наук).

Семінар-практикум проходив під гаслом «Методичні гайди науково-дослідницької діяльності Малої академії наук відділень: математики, технічних наук, фізики і астрономії, комп’ютерних наук».

Відповідно до заявленої тематики Наталя Леонідівна виступила з доповіддю «Наукова новизна як методологічна характеристика наукового дослідження», де акцентувала увагу слухачів на особливостях методологічного апарату наукового дослідження.

Дякуємо організаторам семінару-практикуму за запрошення до участі та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Наталя Дьоміна,
доцент кафедри вищої математики і фізики