DSC_0006 (1)Наукова бібліотека 30 жовтня до 92-річчя Героя України, двічі Героя Соціалістичної Праці Дмитра Костянтиновича Моторного, випускника університету провела годину-посвяту «Корифей аграрної галузі» для студентів першого року навчання всіх факультетів. Також була підготовлена тематична виставка «Його ім’я носить університет!».

Цей захід буде проводитись науковою бібліотекою щорічно для студентів перших курсів, щоб розповісти про велич  людини, ім’я якої носить наш університет.

У науковій бібліотеці зібрані архівні матеріали, представлена поетична творчість Дмитра Моторного та книги про нього: «Зірки першої величини», «Агропромисловий комплекс України: сьогодення та майбутнє», Д.К. Моторний «Про себе і не тільки», «З думою про людей» та ін. Ці матеріали представлені на виставці  «Його ім’я носить університет!», яка демонструється у читальному залі.

Дмитро Костянтинович – найзнаменитіший випускник  нашого навчального закладу. Наша гордість, наша слава. Людина, яку “титулували” патріархом української ниви, і хліборобом від Бога, хліборобом  з мудрим серцем, Стахановим пшеничних ланів. Найбільшої кількості епітетів не знав жоден аграрій України.

Коли йдуть з життя такі люди, їх справи та пам’ять про них повинні жити. Він залишиться в пам’яті людей великим хліборобом, справжнім патріотом рідної землі!

Cвітла пам’ять про Дмитра Костянтиновича залишиться в серцях  університетської родини.

Наукова бібліотека ТДАТУ