I Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «Водограй» був організований випускниками Мелітопольського училища культури: Валерієм Васьковцовим, Олександром Кагановичем та Ольгою Чугай на початку 2021 року. Керівникам танцювального ансамблю «Юність» Ірині Лук’яненко та Вероніці Почерніній прийшло запрошення до участі у конкурсі.

У той же день було прийняте одностайне рішення спробувати свої сили і позмагатися за перемогу. Майже три місяці очікувань, хвилювань і от нарешті результат. Всього на конкурс надійшло понад 2000 заяв, 1500з них стали учасниками фестивалю-конкурсу «Водограй». Членам жюрі дісталося досить нелегке завдання – переглянути та оцінити чималу кількість номерів. Але незважаючи на це, жюрі плідно попрацювало і відзначило, що всі учасники гідно представили свою майстерність, талант та національну культуру.

Кращі номери вокального, інструментального та хореографічного жанрів, за рішенням міжнародного жюрі, стануть володарями спеціальних призів, яких саме – організатори поки що тримають в таємниці. Одним з претендентів на отримання спеціального призу є хореографічний ансамбль «Юність» Центра культури та дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, учасники якого з 520 танцювальних колективів вибороли перемогу і стали Лауреатами I премії.

Центр культури і дозвілля