З 2 по 16 червня у місті Санкт-Петербург (Росія) проходив восьмий Міжнародний онлайн-конкурс хореографічного мистецтва “Вдохновение”. Спробувати свої сили вирішив і наш ансамбль народного та сучасного танцю ” Юність “, художній керівник Ірина Лук’яненко.

Спробувати свої сили  і позмагатися у конкурсі вирішили 2946 хореографічних колективів, але до розгляду було прийнято лише 2504 заявки. З такою конкуренцією годі було і сподіватися на перемогу. Усього в конкурсі брали участь колективи з 13 країн світу: США, Ізраїль, Китай, Росія, Марокко, Білорусь, Казахстан, Молдова, Україна, Фінляндія, Чехія, Естонія і Словакія. Близько 1500 тисяч маленьких і великих міст представляли хореографічні колективи на конкурсі. Ми не змогли залишитись осторонь і не спробувати продемонструвати свої таланти у події такого маштабу. На розгляд жюрі була запропонована хореографічна композиція “Ніч перед Різдвом”, яка популяризує українську культуру і відповідала усім вимогам та критеріям організаторів.

І ось довгоочікуваний фінал! За результатами VIIІ Міжнародного онлайн – конкурсу хореографічних колективів «Натхнення» – «Вдохновение», ансамбль “Юність” став переможцем у номінації – народний танок (танці народів світу) і отримав диплом “Лауреата 1 премії “

Від щирого серця вітаємо наших талановитих учасників та іх керівника, Лук’яненко Ірину Альбертівну з перемогою. Міцного здоро’вя вам та нових творчих злетів і перемог!