З 29 березня на кафедрі іноземних мов ТДАТУ розпочато декаду іноземних мов. Викладачі кафедри (Кривонос І.А., Коваль О.Ю., Мельник К.В.) організували та провели гру-вікторину англійською мовою «Do you know technologies?» для студентів 11ХТ, 11ЕК, 11ГЗ, 21 С ФБ, 21 С МК, 41 ФК, 41 МК на знання сучасних та вже застарілих технологій.

Вікторина почалася з привітання та пояснення правил гри.  Студентам запропонували подивитися цікаве відео англійською мовою про найсучасніші технології, які вже існують у світі та покращують наше життя. За умовами вікторини, студенти мали відповідати на запитання за трьома темами: харчові технології, технології здоров’я та сучасні технології, а за правильну відповідь отримували папірець кольору відповідно тематиці (червоний – харчові технології, зелений – технології здоров’я, та синій – за знання сучасних технологій).

За підрахунком кольорових папірців учасники мали змогу дізнатися, які технології їм найкраще відомі, а ті учасники, які вибороли більшу кількість папірців, переходили на наступний фінальний рівень. Інші учасники мали шанс підтримати лідерів гри оплесками.

У фінальному турі студенткам (Гончаровій Є. 11ХТ, Москаленко О. 11ХТ, Крутіковій А. 41 МК) запропонували обрати назви технологій минулого століття за темою завдання «Без минулого – немає і майбутнього!»

Фіналістом та найкращим знавцем технологій, з найбільшою кількістю правильних відповідей та найактивнішою учасницею всієї гри стала Москаленко Ольга, студентка 11ХТ, яка була нагороджена спеціальною відзнакою – медаллю та оплесками всіх присутніх. Дві інші фіналістки також отримали заохочувальні призи – найнеобхідніші сучасні технологічні вироби для студентів – кулькові ручки!

Колектив кафедри вітає переможців, дякує усім учасникам за активність, спонтанність та жвавість у грі і запрошує до участі у наступних заходах та проектах кафедри іноземних мов протягом декади!

Ст. викладач кафедри іноземних мов,

І.А. Кривонос