27 серпня 2018 року ректор ТДАТУ д.т.н., професор Кюрчев В.М. на засіданні ректорату вніс пропозицію про присвоєння Університету імені Дмитра Моторного, двічі Героя Соціалістичної праці, Героя України, випускника нашого навчального закладу.

Ректоратом одноголосно було ухвалено рішення про підтримку пропозиції ректора ТДАТУ Кюрчева В.М. та про запровадження процедури громадського обговорення щодо присвоєння Таврійському державному агротехнологічному університету імені Дмитра Моторного у відповідності до діючого законодавства.

Згідно з процедурою проведено наступні заходи:

29.08.2018 –  проведено збори трудового колективу, де відбулося обговорення  пропозиції  щодо присвоєння Таврійському державному агротехнологічному університету імені Дмитра Моторного

29.08.2018 -проведено засідання Робочої групи, розроблено План заходів з проведення громадського обговорення ініціативи щодо присвоєння Таврійському державному агротехнологічному університету імені Дмитра Моторного – затверджено наказом ректора

30.08.2018 прийнято рішення Запорізької обласної ради підтримати пропозицію депутатів ЗОР щодо присвоєння Таврійському державному агротехнологічному університету імені Дмитра Моторного і надіслати звернення до МОН України.

03.09.2018 в читальному залі наукової бібліотеки оформлена  виставка-посвята Дмитру Моторному «Патріарх української землі».

03.09 – 30.09.2018 – проведення громадського обговорення в усіх ВСП ТДАТУ.

Громадське обговорення триває до  27 жовтня 2018 року.

Просимо всіх небайдужих долучатися до обговорення.

Ваші пропозиції і зауваження надсилайте на

е – адресу – office@tsatu.edu.ua

детальніше див. Громадське обговорення – Таврійський державний агротехнологічний університет.