Підбито підсумки щорічних конкурсів на краще есе іноземними мовами. Цього року темою було обрано висловлення письменника-фантаста початку 20 століття – О. Беляєва: «Найбільше джерело енергії – людська думка. Електромагнітні коливання, що виникають у клітинках людського мозку – це найвеличніша сила, яка володіє світом».

Ця цитата видається одночасно і складною, і зрозумілою, втім, точка зору талановитих студентів нашого університету відкриває глибший, емоційніший і більш гуманістичний пласт, ніж може видатися при першому прочитанні висловлювання.

Кожне есе наших учасників конкурсу – цілісна історія (роздуми, акценти на проривах з історії людства, рефлексія власного досвіду), представлена на високому лінгвістичному рівні англійською, німецькою та французькою мовами.

Ми вдячні усім авторам за їх талант, за щирість і відкритість, за інтерес до поглиблення знань з іноземної мови, за натхнення у написанні творчих робіт

англійською мовою:

Лобода В., група 41ЕМ
Науменко Т., група 41МН
Лаврова М., група 11ГРС

Цього року за результатами роботи журі переможцями конкурсів стали:

Конкурс есе англійською мовою – Віктор Костенко, група 41КН.

Конкурс есе німецькою мовою – Анастасія Заболоцька, група 41АГ

Конкурс есе французькою мовою – Іван Дем’яненко, група 42АІ.

Усі наші цьогорічні лідери за результатами голосування викладачів – випускники бакалаврату, досвід дається взнаки, адже усі переможці є активістами кафедри «Іноземні мови», авторами наукових публікацій відповідними іноземними мовами та учасниками конкурсів, олімпіад і конференцій.

Вітаємо переможців і запрошуємо усіх зацікавлених до участі наступного року.

за матеріалами кафедри іноземних мов