4 листопада на кафедрі плодоовочівництва, виноградарства та біохімії було проведено практичний тур предметної олімпіади з «Овочівництва» (ведучий викладач доцент Галина Нінова). Студентам було запропоновано підготувати матеріал щодо технології вирощування конкретної овочевої культури, обгрунтувати її та самостійно виростити розсаду. До участі в практичному турі залучилися студенти 4-го курсу спеціальностей «Садівництво та виноградарство» та «Агрономія».

Студенти представили технології вирощування та продемонстрували зразки розсади таких культур, як: вігна, горох овочевий, квасоля спаржева, томати, топінамбур, салат листковий, редис.

Предметні олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання студентів, а й гартує їхню зібраність та самостійність. Проведення практичної частини предметної олімпіади підвищує пізнавальну активність студентів та їх вмотивованість до навчання, дозволяє закріпити теоретичні знання та практичні навички у галузі овочівництва.

За результатами конкурсу І місце посіла студентка Катерина Ковалевська (41 Аг), ІІ місце розділили студентки Ганна Педан (41 АГ) та Наталія Аргунова (41 СВ), а ІІІ місце зайняли студенти Анастасія Коваленко (41 АГ) та Дарія Константинова (41 АГ).

Кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохімії