титулЗа результатами вивчення навчальної дисципліни «Електроніка та мікросхемотехніка» на кафедрі «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» була проведена олімпіада. Її організатором виступив доцент кафедри Сергій Курашкін.

Олімпіада, перш за все, виявляє студентів, які мають найбільш якісні знання з дисципліни, а також активізує розвиток творчого мислення студентів і стимулює їх до творчих змагань у навчанні за напрямом підготовки 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Через оголошення карантину У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного було скореговане положення про проведення олімпіади – вона проводилась як письмова робота студентів в онлайн режимі у вигляді Zoom-конференції. Для виконання роботи студентам було надано 80 хвилин. Завдання олімпіади складалися з п’яти питань або практичних задач проблемного характеру за профілем дисципліни. Результат письмової роботи студентів оцінювався за бальною системою згідно затвердженого Положення.

Призерами предметної олімпіади з дисципліни «Електроніка та мікросхемотехніка» стали:

• Тимофій Чайковський, студент 11 СЕЕ групи – нагороджений дипломом І ступеня за зайняте 1 місце, заохочений додатковими балами при складанні екзамену з дисципліни,

• Микола Нікульча, студент 11 СЕЕ групи – нагороджена дипломом ІІ ступеня за зайняте 2 місце, заохочений додатковими балами при складанні екзамену з дисципліни,

• Олександр Ветцель, студент 12 СЕЕ групи – нагороджений дипломом ІІІ ступеня за зайняте 3 місце, заохочений додатковими балами при складанні екзамену з дисципліни.

Сергій Курашкін,
ведучий викладач з дисципліни “Електроніка та МСТ”