З 30 березня по 1 квітня 2018 року в м. Київ на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся Відкритий Кубок України з гирьового спорту пам’яті Є.Ф. Гарнич-Гарницького і Чемпіонат України у поштовху по довгому циклу серед чоловіків, юніорів та ветеранів. В змаганнях прийняло участь біля 100 учасників з 14 областей України.

В складі збірної команди Запорізької області успішно виступив студент механіко-технологічного факультету Царан Олександр (25 САІ), який виборов ІІ місце в ваговій категорії до 65 кг з результатом 25 підйомів двох гир вагою по 32 кг, увійшовши до складу збірної України, яка готується до Чемпіонату Європи в Словенії наприкінці квітня.

Підготував спортсмена заслужений тренер України з гирьового спорту, викладач кафедри фізичного виховання і спорту Кубрак Сергій Іванович, який теж прийняв участь у цих змаганнях в віковій групі 55-59 років в ваговій категорії до 70 кг і зайняв І місце з результатом 51 підйом двох гир вагою 24 кг.

Вітаємо переможців з заслуженими медалями і бажаємо і в подальшому займати тільки верхні сходинки п’єдесталу пошани!

Голова СК ТДАТУ

АРТЕМЕНКО В.В.