22 травня в Таврійському державному агротехнологічному університеті почне свою роботу II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Аграрний маркетинг» відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28 листопада 2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році».

Метою проведення олімпіади є закріплення та поглиблення знань та вмінь, отриманих у процесі теоретичного та практичного навчання, спроба проявити свої професійні якості як майбутнього фахівця сфери маркетингу, розкрити вміння та навички у процесі здорової конкуренції на змаганнях знань, досвіду та інтелекту.

В олімпіаді братимуть учать студенти з понад 20-ьох ЗВО України: Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Херсона, Полтави, Сум, Миколаєва, Хмельницька, Запоріжжя, Луцька, Умані, Мелітополя та інших міст. Оргкомітет олімпіади висловлює подяку ректорам зазначених вищих навчальних закладів за забезпечення участі студентів у ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Аграрний маркетинг».

Протягом трьох днів з 22 по 24 травня, доки триватиме олімпіада, учасники мають змогу перевірити свої знання у двох турах: теоретичний, спрямований на визначення рівня теоретичних знань; практичний, який передбачає розрахунково – аналітичні завдання.

В рамках олімпіади відбудеться проведення науково-творчого конкурсу, який проходитиме за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва (UHBD), ТОВ БВФ «Нежданна», ТОВ «Лана» та  інших представників аграрного ринку України.

Участь в олімпіад – це вже перемога, тому бажаємо всім успіхів у цій нелегкій але чесній боротьбі!

За матеріалами: кафедра маркетингу