З 18 по 20 квітня 2018 року на базі Запорізького національного університету проходив широкомасштабний захід  II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Французька мова та література» і II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Французька мова».

Учасниками олімпіади стали близько півсотні студентів, які представляють вищі навчальні заклади різних регіонів України: Запорізький національний університет, Одеський національний медичний університет, Таврійський державний агротехнологічний університет, Криворізький національний університет, Придніпровську державну академію будівництва та архітектури, Харківський національний університет радіоелектроніки, Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Сумський державний університет, Маріупольський державний університет та інші.

Студенти були розподілені за рівнями володіння французькою мовою: студенти 1-2 курсів – рівень В1; студенти 3-4 курсів та студенти магістратури рівень В2. Протягом 3 днів  йшла інтелектуальна боротьба між студентами вищих навчальних закладів.

Таврійський державний агротехнологічний університет представляла Вовк Ірина, студентка 3 курсу факультету економіки та бізнесу зі спеціальності «Маркетинг».

На студентів чекали нелегкі випробування. Вони мали виконати завдання на перевірку розуміння прочитаного тесту, пройти аудіювання та скласти письмовий переказ прослуханого тесту. Також вони презентували членам висококваліфікованого журі доповідь французькою мовою «Французька мова у вашій майбутній професії». Кожен з чотирьох турів оцінювався в 25 балів.

Попри насичену конкурсну програму, на гостей міста також чекала насичена культурнорозважальна програма, під час якої вони краще змогли познайомитися не лише зі студмістечком, але й із Запоріжжям.

Кульмінацією олімпіади стало підбиття підсумків та визначення переможців. Церемонія нагородження  проходила під супровід святкової концертної програми. Ірина Вовк була нагороджена Грамотою Запорізького Національного університету.

Старший викладач кафедри іноземних мов М.С. Виноградова