Одним із пріоритетних завдань профорієнтаційної роботи є підготовка учнів до обґрунтованого вибору майбутньої професії, що буде задовольняти як особисті інтереси, так і загальносуспільні потреби. Саме з метою створення умов для професійного самовизначення, формування готовності школярів до свідомого вибору професій, інформування учнівської молоді про спеціальності, за якими здійснюється підготовка у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного ознайомили учнів викладачі кафедри іноземних мов: Симоненко С. В., Гладких Г. В., Лемещенко-Лагода В. В., Кривонос І. А., Нікіренкова А. Ю.
На день відкритих дверей 2 жовтня завітало понад 300 учнів з випускних класів міста Мелітополь та Мелітопольського району. Упродовж зустрічі викладачами було окреслено основні пріоритети навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, ознайомлено зі дисциплінами, що викладаються безпосередньо на кафедрі «Іноземні мови».
Школярам розповіли про можливість і значні переваги отримання подвійного диплому про вищу освіту, виїзні практики в межах України та закордоном, активне студентське життя і цікаве дозвілля. Певною «родзинкою» заходу стало відео звернення наших студентів з Франції, Німеччини, США, Канади. З метою встановлення рівня готовності учнів випускних класів до вступу до вузів були проведені вікторина та цікаві ігри на знання мов.
Увазі присутніх було представлено профорієнтаційні матеріали та інформацію про ІІІ Всеукраїнський конкурс «Around the Globe», який вже втретє кафедра організовує для учнів 9-11 класів навчальних закладів України. Виступи викладачів надали можливість присутнім відчути специфіку і важливість правильного вибору професії.
Зустріч була теплою, дружньою і дуже цікавою! Викладачі запросили школярів вступати саме до нашого університету, аби долучитися до великої родини ТДАТУ!

Викладач кафедри «Іноземні мови»
Анастасія Нікіренкова