Угода про співпрацю між Федерацією “Обміни Франція – Україна” та Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного на 2022-2023 роки передбачає співпрацю в організації міжнародних конференцій, лекцій за фахом та семінарів (дистанційно) членами ФОФУ або її партнерами, визнаними за їх компетенції та досвід, для українських студентів та викладачів, згідно з навчальними програмами ТДАТУ. FEFU – Федерація Обмінів Франція – Україна, партнер ТДАТУ, продовжує серію вебінарів за участю французьких фахівців для здобувачів вищої освіти та викладачів.

Вебінари є відкритими для широкого загалу тa супроводжуються перекладом з французької мови на українську.

23 лютого 2022 року о 12 годині  відбувся вебінар “Готель-Ресторан: французький досвід /Hôtellerie – restauration: expérience française” для здобувачів вищої освіти за спеціальностями “Готельно-ресторанна справа”, “ Туризм“, “ Харчові технології” та для студентів-кандидатів на літні сільськогосподарські освітні стажування 2022 року у Франції. Лектор – відомий у Франції ресторатор Жуль ЛАЄ /Jules LAHAYE, власник Готелю ” Le Ranch des Lacs “. Цей чарівний готель, відомий кожному французу, вітає туристів у самому центрі Онь, на плато Мільваш. До послуг гостей є комфортабельні номери, відкритий плавальний басейн, винний льох із понад 400 різноманітними винами та ресторан високої кухні з терасою з квітами. Зона відпочинку включає озеро Вассів’єр з водними видами спорту.

Протягом 26 років Жуль та Франсуаза ЛАЄ керують готельно-ресторанним бізнесом. У презентації вони представили сучасний стан та інноваційні процеси розвитку свого готелю-ресторану. У вебінарі брали участь викладачи та студентські групи ТДАТУ: 21ГРС, 31 ГРС, 41 ГРС, 31ТР, студенти Тернопільського національного педагогічного університету, Херсонського національного технічного університету та Одеської академії харчових технологій.

Програми міжнародного співробітництва дають можливості для навчання та працевлаштування на міжнародному ринку праці. Обмін міжнародним досвідом, академічними знаннями та ідеями  сприяє розвитку професійних знань та компетентностей, культурного розуміння, благополуччю та інтелектуальному прогресу фахівців, орієнтованих на майбутнє, міжнародній мобільності студентів та викладачів і, таким чином, розширенню комунікації із закордонними фахівцями.

Федерація Обмінів Франція – Україна запрошує студентів різних спеціальностей та викладачів на онлайн-лекції французьких фахівців. Здійсніть свій вибір!

Охочим прослухати лекцію звертатися за посиланням на електронну адресу: margaritavinogradova@gmail.com

Наступні лекції відбудуться:

24 лютого 2022 року о 12:35 – вебінар «Еволюція подання інформації: від друкарської машинки до Google / Évolution de la présentation de l’information: de la machine à écrire à Google», лектор Жан-Луі Ланглуа / Jean-Louis Langlois

25 лютого 2022 року о 12:35 – вебінар «Зелений туризм: Організація Асоціації сільського туризму / Tourisme vert: Organisation de l’association du tourisme rural», лектор Марі Дюмєтр / Marie Dumaitre, директриса готелів “Gîtes de France».

Реєстрація на вебінар обов’язкова.

Форма реєстрації на лекцію з зеленого туризму (25 лютого 2022 року): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfnWm_0IRyBARPvzm6vn3WHLYT6Hd8Tx2H4OGbOWRE7fwg4Lg/viewform

Після реєстрації кожен учасник отримає на електронну адресу посилання на відео-конференцію ZOOM.

Маргарита ВИНОГРАДОВА, старший викладач кафедри іноземних мов