4–5 квітня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із cоціолінгвістики, до участі у якому серед 22 фіналістів І етапу була запрошена студентка ТДАТУ Мартинова Наталія, другокурсниця спеціальності «Менеджмент».

Тема наукової роботи Наталії – «Концепт SOLDAT у творчості Еріха Марії Ремарка». Дослідження було проведено під керівництвом викладача кафедри «Іноземні мови» Сергієнко Г.В. Підготовка презентації і доповіді на публічний захист роботи здійснювалася під керівництвом старшого викладача Мунтян С.Г.

Наталія успішно презентувала свою роботу на науковій конференції учасників ІІ туру, серед яких майже всі були студентами безпосередньо лінгвістичних спеціальностей, і відповіла на всі запитання членів журі під час дискутування теми. За результатами ІІ туру конкурсу студентка нагороджена грамотою Львівського національного університеті імені Івана Франка.