Студенти університету беруть активну участь у наукових дослідженнях. Починаючи з першого курсу, студенти мають можливість стати учасниками студентських гуртків науково-технгічного перекладу: під керівництвом викладачів кафедри  вони здійснюють перші кроки у галузі наукових досліджень:

• навчаються опрацьовувати актуальні дослідження за обраною темою (при цьому особлива увага приділяється іншомовним джерелам),

• проводити власні опитування, анкетування та експерименти,

• здійснювати аналіз отриманих даних, доходити власних висновків і підтверджувати їх правильність.

Окремою, не менш важливою, задачею є представлення результатів власного дослідження у вигляді наукової публікації. Викладачі кафедри ознайомлюють учасників гуртків та усіх бажаючих опублікувати наукову працю із конференціями, семінарами, форумами та іншими науковими заходами України і допомагають підготувати доповідь, презентацію-супровід, та тези або статтю згідно з вимогами редакторів збірок.

Викладачі кафедри активно співпрацюють із колегами з інших кафедр університету з метою залучення молоді до наукової роботи та надання студентам і магістрантам допомоги у висловленні власних поглядів, теорій та виновків з актуальних проблем науки та техніки.

Наказ про затвердження переліку наукових студентських гуртків-2020

Графік роботи студентських гуртків кафедри “ІМ” у 2021-2022 н.р.

Графік роботи студентських гуртків кафедри “ІМ” у 2020-2021 н.р.

Графік роботи студентських гуртків кафедри “ІМ” у 2019-2020 н.р.

Графік роботи студентських гуртків кафедри “ІМ” у 2018-2019 н.р.

Результати роботи гуртків представлені студентами та магістрантами у рамках секційних засідань на кафедрі “ІМ” у рамках Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів, а також на зовнішніх конференціях (м. Дніпро) у вигляді виступів з доповідями, участі у постер-сесії, та публікуванні тез.

Плани роботи гуртків під керівництвом викладачів кафедри

на 2021-2022 н.р.

План роботи наукового гуртка за темою «Світ сучасних інформаційно-комунікаційних технологій», керівник – зав. кафедри, к.пед.н., доц. Симоненко С.В.

План роботи наукового гуртка за темою «Сучасні технології у фермерських господарствах Німеччини», керівник – ст. викл. Білоус Н.В.

План роботи наукового гуртка за темою «Французькі фермерські господарства», керівник – ст. викл. Виноградова М.С.

План роботи наукового гуртка за темою «Сучасні проблеми глобальної економіки», керівник – ст. викл. Жукова Т.В.

План роботи наукового гуртка за темою «Світові наукові досягнення: інновації та впровадження», керівник – ст. викл. Зайцева Н.В.

План роботи наукового гуртка за темою «Дослідження сучасних цінностей української молоді», керівник – ст. викл. Кравець О.О.

План роботи наукового гуртка за темою «Наукові здобутки сучасної молоді в поліетнічному суспільстві», керівник – ст. викл. Кривонос І.А.

План роботи наукового гуртка за темою «Інноваційні агротехнології та сталий розвиток», керівник – ст. викл. Мунтян С.Г.

План роботи наукового гуртка за темою «Глобалізаційний вимір сучасного суспільства: виклики та шляхи їх подолання», керівник – ст. викл. Супрун О.М.

План роботи наукового гуртка за темою «Інноваційні технології сучасності», керівник – ст. викл. Шевченко С.П.

План роботи наукового гуртка за темою «Сучасна економіка та інновації», керівник – викл. Гладких Г.В.

План роботи наукового гуртка за темою «Організаційно-економічні засади функціювання підприємств в умовах інноваційного розвитку», керівник – викл. Коваль О.Ю.

План роботи наукового гуртка за темою «Технологічна глобалізація суспільства ХХІ століття», керівник – викл. Кулєшов С.О.

План роботи наукового гуртка за темою «Глобалізація очима молоді», керівник – викл. Лемещенко-Лагода В.В.

План роботи наукового гуртка за темою «Фактори успішної комунікації в сучасному суспiльствi», керівник – викл. Нісаноглу Н.Г.

План роботи наукового гуртка за темою «Дослідження актуальних проблем соціальної реальності», керівник – викл. Лащенко М.А.

План роботи наукового гуртка за темою «Зв’язок науки й спеціальності: перспективи розвитку студента як науковця та перекладача», керівник – викл. Однороманенко М.В.

План роботи наукового гуртка за темою “Модернізація та наукові дослідження у контексті інноваційного розвитку сучасності”, керівник – викл.-стажист Нікіренкова А.Ю.