11 квітня викладачами кафедри іноземних мов Лемещенко-Лагодою Вікторією Володимирівною та Просіною Катериною Миколаївною було проведено англомовну вікторину “Across the United Kingdom” для студентів 2-го курсу механіко-технологічного (група 21 АІ) та енергетичного (група 21 ЕЕ) факультетів.

У привітній та невимушеній атмосфері дві команди змагалися між собою на кращі знання з географії, науки, історії, культури та мови Сполученого королівства. Метою заходу було викликати у студентів інтерес до країни, мову якої вони вивчають; збагатити світогляд студентів знаннями про державний устрій Великобританії, стиль життя людей закордоном, звичаї, побут, традиції цієї країни; навчити студентів цінувати й поважати звичаї та традиції своєї та інших країн.

Після короткої ‘візитки’ від капітанів команд (Курашкін Олександр, група 21 АІ, та Сідельников Богдан, група 21 ЕЕ), учасники змагались у чотирьох конкурсах, під час яких показали високий рівень знань лінгвокраїнознавчого матеріалу. Переможцями у змаганні стали студенти 21 АІ групи механіко-технологічного факультету.

Дякуємо усім учасникам!

Викладачі кафедри іноземних мов

Лемещенко-Лагода В.В., Просіна К. М.