Кафедра «Іноземні мови» підбила підсумки у щорічних студентських конкурсах творчих робіт англійською, французькою та німецькою мовою.

Учасники мали представити своє розуміння філософської цитати великої жінки-науковця Марії Кюрі – першої жінки, яка стала лауреатом Нобелевської премії, першим лауреатом і єдиною жінкою, хто отримав Нобелевську премію одразу з двох наук (з фізики – 1903р. та з хімії – 1911р.). Тема есе – «У житті не слід чогось боятися, це слід просто зрозуміти. Зараз час розуміти більше, щоб ми могли боятися менше».

Дякуємо усім учасникам:

Солонцов Олександр, 11 ПУ

Акулов Данило, 21 КН

Катане Олександр, 21 КН

Кремнєва Катерина, 21 КН

Комарова Карина, 21 ФБ

Терещенко В’ячеслав, 31 КН

Трофімова Марія, group 31 КН

Дмитрик Анастасія, 31 АГ

Овечко Катерина, 31 АГ

Самофалов Дмитро, 41 ЕН

Понятих Максим, 41 ЕН

Видренко Олег, 41 КН

Гешева Ганна, 41 КН

Іванова Вікторія, 41 КН

Борботько Сергій, 11 МБ КН

Савіська Аліна, 31 АІ

Дем’яненко Іван, 32 АІ

Автори кращих есе у кожній секції отримали дипломи та  винагороду у сумі 400 гривень.

Переможцями конкурсу творчих робіт – 2019 стали:

німецька мова – Подопригора Анастасія, група 41ОА

французька мова – Лобода Вероніка, група 31ЕМ

англійська мова – Оленич Дмитро, група 31КН.

Вітаємо переможців та запрошуємо усіх зацікавлених спробувати свої сили наступного року!