Шановні колеги!
Запрошуємо молодих вчених, педагогічних та науково-педагогічних працівників долучитися до обговорення теорії і практики сучасної освіти та взяти участь

І Всеукраїнському форумі «Іноземні мови: перспективи досліджень та викладання»,
який відбудеться 26-28 квітня 2022 року на базі кафедри «Іноземні мови»
Таврійського державного агротехнологічного університету

імені Дмитра Моторного (м. Мелітополь).

Робота Форуму передбачає:

Науково-практичні семінари
1. Сучасні інформаційно-комунікаційні засоби для вивчення іноземних мов
2. Особливості створення та імплементації курсів “English for specific purposes”
3. Розвиток творчого потенціалу майбутніх спеціалістів

ІІ Всеукраїнська Інтернет-конференція  «Проблеми викладання іноземних мов у закладах вищої освіти – 2022»
Робота конференції планується за такими напрямами:
1. Сучасний стан та перспективи інноваційного розвитку гуманітарної освіти
2. Функціонування іноземних мов та літератур у сучасному комунікативному просторі
3. Інформаційно-комунікаційні технології та інструменти дистанційного та змішаного навчання в методиці викладання іноземних мов
4. Особливості викладання іноземної мови за професійним, фаховим та академічним спрямуванням
5. Психолого-педагогічні особливості викладання іноземних мов у вітчизняних закладах освіти

Координатори конференції:
Білоус Наталія +38 (097) 353 11 16
Лемещенко-Лагода Вікторія +38 (098) 171 33 76

Робочі мови конференції – українська, англійська, німецька, французька
Учасникам конференції пропонується публікація тез доповідей. За підсумками конференції протягом 14 днів буде виданий електронний збірник статей, який буде розміщено на сайті кафедри «Іноземні мови» на сторінці конференції.

Участь у конференції – безкоштовна, усім авторам тез безкоштовно надаються сертифікати про участь, які будуть розміщені разом з програмою заходу на сайті кафедри на сторінці конференції протягом 14 днів після завершення конференції.

Тези приймаються до 17.04.2022.