Завідувачка кафедри ПУАП Ортіна Г.В. та старша викладачка Єфименко Л.М. відвідали інформаційний день за напрямом «Жан Моне» в рамках програми ЄС Еразмус+, спрямований на стимулювання викладацької та дослідницької діяльності, поширення знань про ЄС, осмислення та полеміки щодо євроінтеграційних процесів.

Крім цього, метою є співпраця закладів вищої освіти й інших інституцій всього світу, які активно пропагують Євроінтеграцію України та мають науковців з публікаціями за тематиками Європейських студій, досвід вивчення ЄС задля його адаптації в Україні. Програма покриває всі сфери економіки, де важливо вивчати та досліджувати досвід ЄС для України.

Слід зазначити, що ЕРАЗМУС+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів.

Програма Тижня включала заходи з підтримки університетів та інших організацій, які планують готувати проектні пропозиції на конкурси 2020 р. та для тих, хто вже впроваджують проекти Еразмус+. Крім того, були представлені заходи, які представляють цінність для зацікавлених у грантах на обміни на навчання та практику, викладання та підвищення кваліфікації, стипендіях в магістратуру тощо.

Протягом Міжнародного тижня Програми ЄС Еразмус+  були проведені різноманітні заходи, зокрема присвячені Міжнародному інформаційному дню Еразмус+ в Україні – конкурс 2020 р.; а також Дню міжнародної мобільності Еразмус+ для організацій: успішний проект та його ефективна реалізація.

Цікава та корисна інформація для подальшої активної міжнародної діяльності ТДАТУ була представлена на Дні можливостей Еразмус+: обміни, навчання, практика, викладання, стажування та підвищення кваліфікації; а для викладачів  – день присвячений VIII Міжнародній науково-практичній конференції «Європейська інтеграція вищої освіти України: студентоцентроване навчання, викладання та оцінювання як частина системи забезпечення якості вищої освіти».

Захід був надзвичайно корисний для всіх присутніх представників ЗВО, учасники оновили свої знання про сучасні міжнародні програми та проекти мобільності, які можна активно втілювати в життя у рідному університеті.

За матеріалами: прес-служба ТДАТУ,відділ міжнародних зв’язків