У здобувачів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» відбулось перше практичне заняття з дисципліни «Вступ до фаху».

Впродовж практичної роботи студенти вчились моделювати власні уявлення про обрану професію. Свої думки про спеціальність «Готельно-ресторанна справа» вони зобразили на папері та презентували перед групою. Крім того, під час заняття, здобувачі ознайомились з історією Університету, відвідали музей ТДАТУ, вивчили структури сайту ТДАТУ для швидкого пошуку інформації.

Дисципліна «Вступ до фаху» є початковим етапом професіонально-направленої адаптації студентів у ЗВО, формуванні професійного світогляду і особи майбутнього фахівця.

Метою вивчення дисципліни є ознайомлення студентів з системою вищої освіти України, з основами майбутньої професії, перспективами розвитку галузі в України та у світі.

Вже з першого заняття з цієї дисципліни у освітній процес впроваджуються інтерактивні елементи, завдяки чому молодь вчиться критично мислити, вирішувати складні задачі, аналізувати альтернативні думки, приймати обдумані рішення, активно дискутувати.

Алла Ангеловська,
асистент кафедри ХТ та ГРС