Упаковка – важливий елемент кожного виробу. Згідно з результатами опитування, проведеного Проектом аграрного маркетингу, 54% споживачів супермаркетів готові платити за упаковку десяту частину вартості товару, 14% готові заплатити за якісну упаковку п’яту частину від вартості товару. Упаковка є частиною якості товару, а за якість готові платити всі. Тому, на думку фахівців, споживач завжди готовий платити за упаковку, навіть якщо сам цього не визнає, і ці цифри насправді ще більше.

Характерна особливість вітчизняного ринку плодоовочевої, ягідної та медової продукції полягає в низькій якості і досить обмеженому асортименті виробленої продукції, обмеженій кількості потужностей для фасування і упаковки, реклами продукції вітчизняних товаровиробників. Для подолання негативних тенденцій формування ринку плодоовочевої продукції необхідно, перш за все, зорієнтувати її виробництво на найповніше задоволення потреб споживача якісною продукцією і зростання ефективності виробництва.

Отже, який вид упаковки використовувати?

На вибір виду упаковки впливають вимоги товару, система маркетингу і особисті преференції. Який би вид упаковки не використовувався, вона повинна виконувати, принаймні, одну функцію, згадану вище. Упаковка повинна окупатися або шляхом уникнення збитків / втрат, або, зробивши продукт більш ринковоздібним, або, зменшивши транспортні та вантажні витрати.

 

У конференції прийматимуть участь фахівці у галузі пакування плодоовочевої, ягідної та бджолярської продукції. Представники бізнесу, які на власному прикладі розкажуть про  переваги використання упаковки. Будуть присутні представники заводів виробників пакувальної продукції.

Головними темами будуть:

–          Впровадження HACCP, вимоги до тари й упаковки, умови маркування продукції.

–          Особливості крафтового упаковки

–          Маркетинг в упаковці плодоовошной продукції і меду

–          Упаковка як інструмент створення додаткової вартості.

Підчас заходу буде проходите ярмарка-виставка різноманітних товарів.

м. Мелітополь, проспект Богдана Хмельницького, 18,ЦКіД Таврійського ДАТУ . Початок реєстрації о 09.00