Страна: Польша;                              Дедлайн: 21.07.2019                         Веб-сайт: mon.gov.ua

Стартував відбір заявок на проєкт  “Інноваційний університет і лідерство.  Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету”, в межах якого вишам пропонують напрацювати стратегію розвитку та пройти тренінгове навчання. Реалізація проєкту триватиме впродовж липня 2019 року – червня 2020 року.

Організатори планують провести підготовку двох груп учасників. До першої мають увійти освітяни, які зацікавлені у впровадженні сучасних освітніх та освітньо-наукових програм у практику української вищої школи (7-31 жовтня 2019 року, група I). Учасники другої групи будуть орієнтовані на вивчення польського досвіду та побудову стратегічних програм розвитку українських університетів (4-29 листопада 2019 року, група J). Це передбачає інтенсивне тренінгове навчання в Україні та Польщі, а також підготовку індивідуальних мікропроєктів.

Прийом заявок на участь в обох групах триватиме до 21 липня 2019 року (до 18:00). Їх потрібно надсилати на пошту finikov@edupolicy.org.ua