З 17 по 21 грудня 2018 року на базі університету ЗОГО ЗІКЦ «Агро-Таврія» при фінансовій підтримці Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва організували дводенний тренінг «Бізнес-моделювання для агровиробників. Підвищення ефективності роботи та управління фермерським господарством». До участі у тренінгу були запрошені фермерські господарства, малі і середні виробники плодоовочевої продукції та пасічники, а також студенти університету зі спеціальності «Маркетинг». Під час тренінгу, учасники ознайомилися з «правилами гри» на Українському та міжнародному ринках меду та плодоовочівництва. Змоделювали проблеми, які виникають у фермерів, перенесли їх у настільну гру, яка була розроблена спеціально для фермерів, спеціалістами з Києва Бутенко Леонідом та його помічником Холоденко Артемом.

4

Під час гри, фермери не хотіли відволікатися від перерв, та просили спікерів затриматися, навіть у вечері вирішили навчатися якомога більше, та розійшлися о 21й годині вечора. З ранку всі чекали тренерів раніше за пів години до початку курсу. Все це каже про актуальність, зацікавленість агровиробників і про професіоналізм спікерів. Студенти поставилися до гри не менш відповідально, і з захопленням та увагою провели ці два дні.

По завершенню тренінгу усі учасники отримали сертифікати про успішне завершення даного курсу.

5