123Карантин, який був впроваджений в Україні з 12 березня, суттєво обмежив наше життя. Це торкнулося і школярів, в основному випускників, які планують вступати до закладів вищої освіти. Майбутні студенти не мають можливості віч-на-віч поспілкуватися з представниками університетів та особисто завітати до ЗВО. Однак, карантин – це час обміркувати і спланувати життя, скажімо, на найближчі 5 років.

Колектив Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного продовжує профорієнтаційну роботу. Проте, дещо змінився її формат. Представники кафедр постійно підтримують зв’язок зі своїми підшефними школами з різних регіонів України. В умовах карантину інформація про наш заклад вищої освіти окрім веб-сайту ТДАТУ, була поширена у соціальних мережах Facebook, Instagram та Telegram. Адже, вирішальна обставина при виборі університету і спеціальності, є інформаційна обізнаність майбутніх здобувачів вищої освіти.

Одне з головних та дієвих джерел інформації – ЗМІ. Не дарма засоби масової інформації вважають четвертою владою, з них ми дізнаємося про важливі та цікаві події, товари та послуги і, навіть, отримуємо пізнавальну інформацію. Для багатьох українців ЗМІ – це авторитетний фактор для формування особистої думки. Враховуючі ці фактори, колектив Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного розмістив інформацію про наш заклад у друкованих періодичних виданнях, які розповсюджуються на територіях їх підшефних районів. А таких, чимало…

Про Таврійський ДАТУ знають у Донецькій області (Великоновосілківський, Нікольський, Волноваський та Мангушський райони), вступники з цих регіонів щорічно поповнюють дружню студентську спільноту нашого університету. Багато випускників приїздять до нас і з Херсонщини: Генічеськогого, Іванівського, Новотроїцького та Нижньосирогозького районів.

Наш університет – це потужний навчальний заклад півдня України, тому у нас отримують вищу освіту випускники з усіх регіонів Запорізької області: Кам’янко-Дніпровського Великобілозерського, Гуляйпільського, Чернігівського та Бердянського районів, а також з міст: Пологи, Токмак, Оріхів та інших.

Багато школярів ще задовго до випуску зі школи вирішують пов’язати своє майбутнє разом із ТДАТУ. Це мешканці Мелітополя та сусідніх Василівського, Приморського, Михайлівського, Веселівського, Приазовського, Якимівського та Мелітопольського районів. Інформація про наш заклад вищої освіти постійно розміщується в усіх ЗМІ регіону: періодичних виданнях, електронних ресурсах та на телеканалах.

Якщо ти хочеш отримати якісну сучасну вищу освіту — вступай до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Наша дружня студентська родина завжди готова тебе прийняти!

Денис Водоп’янов, начальник РВВ “Агро Таврія”,
за поданням відділу профорієнтації та довузівської підготовки