16-го вересня у форматі відеоконференції на платформі Zoom відбувся захист науково-дослідної практики магістрами спеціальності 201 «Агрономія». Студенти звітували за весь період проходження практики, який розпочався ще у минулому році.

Мета проходження науково-дослідної практики – поглиблення професійної підготовки майбутніх агрономів, закріплення набутих у магістратурі навичок науково-дослідної роботи, застосування власних знань у робочому процесі. Для студента-магістранта важливо не тільки знати основні положення, характерні для магістерської дипломної роботи, але мати загальне уявлення про методологію наукової творчості, здобути досвід у організації своєї роботи, у використанні методів наукового пізнання та застосуванні логічних законів і правил.

Викладачі зазначили, що студенти захистили звіти на високому рівні, давали розгорнуті та обґрунтовані відповіді. Деякі роботи комісія рекомендує для участі в обласному конкурсі для обдарованої молоді у галузі науки у 2020 році.

Колектив кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки висловлює вдячність агровиробникам за підтримання молоді у проведенні наукових досліджень та вагомий внесок у підготовку майбутніх агрономів.

Кафедра рослинництва імені професора В.В. Калитки