03Однією зі складових частин освітнього процесу на механіко-технологічному факультеті є робота кураторів академічних груп зі студентами. Вони сприяють формування у студентів ціннісних орієнтирів, сумлінного ставлення до навчання, праці та наукової діяльності, а також подальшій професійній орієнтації студентів. З цією метою куратори груп щотижня організують кураторські години, на яких розглядаються важливі питання щодо освітнього та виховного процесів.

На початку останнього такого семінару, декан механіко-технологічного факультету Сергій Кюрчев провів традиційні збори з кураторами академічних груп. Основні питання, що розглядалися, стосувалися шляхів розвитку індивідуальної освітньої траєкторії студентів на механіко-технологічному факультеті. Сергій Володимирович наголосив, що  одним з пріоритетних напрямів розвитку освітнього процесу є орієнтація на індивідуальні можливості й запити студентів, навчання впродовж життя, дуальну освіту.

Це дає змогу забезпечити самостійність здобувачів вищої освіти, орієнтацію їх на проектну та творчу діяльність, формування й розвиток професійних компетентностей. Отож, подальша робота кураторів академічних груп повинна базуватися, виключно, на тісному індивідуальному контакті куратора зі здобувачами вищої освіти.

Крім цього, не менш важливим питанням, що розглядається на зборах кураторів академічних груп, – дотримання правил академічної доброчесності академічної спільноти під час навчання. Основними документами, які визначають політику та стандарт дотримання академічної доброчесності в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного є Кодекс честі ТДАТУ та Антикорупційна програма ТДАТУ. Тому кожен куратор обов’язково нагадує про необхідність дотримання цих правил студентам своєї групи.

За матеріалами механіко-технологічного факультету