25 січня у здобувачів вищої освіти розпочнеться зимовий семестр. У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного студенти будуть навчатися за змішаною формою: з ранку відвідувати заняття у лабораторіях, після обіду засвоювати лекційний матеріал дистанційно.

В Університеті навчається багато студентів з інших населених пунктів. Це означає, що до понеділка їм треба приїхати до Мелітополя. Здобувачі населених пунктів Генічеського району Херсонської області можуть скористатися залізничним транспортом. Найдешевший спосіб – електричка.

Курсує електропоїзд сполученням «Генічеськ-Сиваш-Запоріжжя-2» двічі на тиждень: по п’ятницях та неділях. Час відправлення з Генічеська 12:11, прибуття до Мелітополя о 16:50.

Цією ж електричкою можна дістатися з Мелітополя до Генічеська, також – по п’ятницях та неділях. З Мелітополя електропоїзд відправляється о 7:39, на станцію Генічеськ прибуває об 11:55.

А ось ситуація із залізничним транспортом у Веселівському та Токмакському районах невтішна, приміське залізничне сполучення насьогодні там й досі відсутнє. Тому єдиний вихід – автобусні рейси.

Редакційно-видавничий відділ